CONSULTANT S.A.P. - FI/CO

SOBIS CONSULT S.R.L. Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care dezvolta, produce si vinde, prin retele proprii de distributie, marci de incaltaminte precum PUMA, WRANGLER, STONE, CREEK, ALDO.

CERINTE

- Studii superioare;

- Experienta relevanta in domeniul financiar/controlling;

- Experienta de lucru cu S.A.P.;

- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

- Bune cunostinte de limba engleza;

- Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;

- Oportunitatea de a lucra intr-un grup multinational.

Sobis Consult este o companie romano-germana specializata in managementul resurselor umane si cercetari de piata.

Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica recrutarea,selectia si proiectele de instruire a personalului.

Sediile noastre sunt in Sibiu si in Bucuresti , iar clientii nostri sunt importante companii cu capital autohton si strain.