BROKER ASIGURARI

MBI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare activa la reforma asigurarilor obligatorii de locuinte care se desfasoara incepand cu 10 august 2009
- intalnirea cu clientii si incheierea de contracte
- recrutarea si conducerea propriei echipe de agenti de marketing ce vor activa pe perioada reformei locuintelor

CERINTE

SERIOZITATE, DEVOTAMENT
Daca esti o persoana dinamica, activa, serioasa, dornica de afirmare si castig alatura-te echipei de agenti de marketing pentru reforma asigurarilor obligatorii de locuinte ce se desfasoara incepand cu 10 august 2009.

7.73 milioane de locuinte (92% din totalul locuintelor) asteapta sa fie asigurate obligatoriu.

Profita la maxim de timpul ramas pentru a te autoriza si a-ti forma echipa proprie.

BENEFICII OFERITE

MUNCA PUTINA -- CASTIGURI URIASE
- comisioane
- bonusuri de performanta
- traininguri de specialitate
- calatorii

MBI - MARKETINGBERATUNG AND INSURANCE este o societate broker pe actiuni fondata in Austria. Este cea mai puternica forta de vanzari din Europa Centrala si de Est.
Fondata din dorinta de a oferi siguranta, si-a ales si cei mai buni si stabili parteneri si ofera produse exclusive adaptate nevoilor clientilor.