Asistent Manager

Kovacs Trade Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

-activitati de marketing
- arhiveaza documentele contabile.
- inregistreaza tranzactiile financiare
-tine legatura cu furnizori interni/externi
-organizeaza deplasarile agentilor de vanzari

CERINTE

Bune aptitudini de comunicare si organizare
Atentie concentrata si distributiva
Cunostinte foarte bune de Excel, Word, Power Point
Permis de conducere categoria B
Limbi vorbite: Romana, Maghiara si Engleza/Germana
Studii superioare finalizate reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu atractiv si bonuri de masa
Mediu de lucru motivant
Salariu majorabil in corelatie cu performantele salariatului la care se adauga bonusuri care au in vedere productivitatea si calitatea muncii depuse

Societatea Kovacs Trade Company s-a înfiinţat în anul 1997 şi are ca obiect de activitate importul, distributia de utilaje si consumabile industriale.

Suntem reprezentanţi oficiali în România pentru urmatoarele mărci consacrate: Robatech (Elvetia), Fladder (Danemarca), Scandicsand (Danemarca), Unimak (Turcia), SIA Abrasives (Elvetia), Novoryt (Elvetia), Tyrolit (Austria) si Autopulit (Spania).

Societatea noastra a fost infiintata pentru a veni cu solutii adecvate pentru industrie cu echipamente, service, piese de schimb si consumabile, menite sa reduca costurile de mentenanta si a costurilor in general.