Agenti de Vânz¿ri

VITA CRYSTAL RESEARCH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si comercializarea produselor la patroni de firme
- program flexibil , timp de lucru 6 ore pe zi

CERINTE

- studii medii/superioare
- CV
- Limba maghiar¿ si limba român¿ (nivel avansat)
- abilit¿ti bune de comunicare si de a stabili relatii cu oamenii
- persoan¿ deschis¿ si dinamic¿ , orientat¿ spre construirea unei cariere de lung¿ durat¿
- cunostinte medicale, de medicin¿ naturist¿, experiente în vânz¿ri constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- program de instruire în technici de vânz¿ri, conferinte, orice informatie necesar¿ în domeniu;
- program de lucru flexibil, plata în functie de vânz¿ri, în prima lun¿ 700 RON, dup¿ trei luni venit intre 2500-5000 RON.

VITA CRYSTAL INSTITUTE se concentreaz¿ asupra descoperirii si trat¿rii problemelor fundamentale ale organismului uman, prevenirea, respectiv vindecarea bolilor simplu si radical. În aceast¿ directie firma creeaz¿ si dezvolt¿ în mod unic produse 100% naturale garantate, f¿r¿ conservanti, coloranti, emulgatori, substante nocive de orice natur¿.Cu produsele realizate nu se doreste s¿ se obtin¿ efecte de suprafat¿, purificatoare si regeneratoare clasice, ci, cu ajutorul substantelor curative naturale, se urm¿reste p¿trunderea pân¿ la r¿d¿cina problemelor. Vita Crystal foloseste metode unice în lume, pentru a realiza produse naturale.