Tehnician electronica si calculatoare

GB SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depanare si programare case de marcat fiscale
- instalare , servisare sisteme gestiune magazine si restaurante
- instalare , servisare sisteme de detectie efractie si TVCI
- instalare, servisare echipamente de telecomunicatii

CERINTE

- absolvent facultate tehnica , de preferat promotie 2013
- seriozitate , disciplina , experienta in domeniu
- carnet de conducere
- domiciliu in orasul Rm.Valcea sau periferie sub 20 km
- prioritate familisti
- certificate de competente tehnice ; disponibilitate lucru in afara orelor de program pt interventii

BENEFICII OFERITE

- deplasare pe teren cu autovehiculele firmei
- telefon de serviciu
- bonuri de masa si de cadou de sarbatori
- cursuri calificare la partenerii de afaceri
- firma stabila pe piata din anul 1993

DESCRIEREA FIRMEI

SEDIUL FIRMEI IN RM.VALCEA -

ACTIVITATE : SISTEME DE GESTIUNE MAGAZINE, RESTAURANTE, CASE DE MARCAT FISCALE, CENTRALE TELEFONICE,SISTEME DE DETECTIE EFRACTIE , TVCI