SUPERVIZOR DISTRIBUTIE

OTZ Logistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg trebuie sa :

-Planifice, organizeze, coordoneze si controleze activitatea zonei (depozit) din subordine;
-Urmareasca respectarea de catre personalul din subordine a procedurilor de lucru specifice;
-Evalueze activitatea condusa si personalul din subordine;
-Controleze si sa se asigure in permanenta de atingerea obiectivelor;
-Gestioneze si sa dezvolte relatiile contractuale cu clientii firmei;
-Controleze periodic circuitul documentelor operationale;

CERINTE

Noul nostru coleg trebuie sa aiba:

-Studii superioare, constituie avantaj;
-Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara;
-Experienta in domeniul distributiei, constituie avantaj;
-Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
-Cunostinte de Microsoft Office la nivel mediu (in special excel);
-Abilitati foarte bune de comunicare, planificare si negociere;
-Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Noul nostru coleg va beneficia de:

-Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist
-Oportunitati de dezvoltare profesionala
-Pachet salarial motivant, pe masura pregatirii, experientei si rezultatelor obtinute

OTZ Logistics Group este o companie 3PL (Third Party Logistics) care ofera solutii integrate de logistica pentru partenerii si clientii sai, alaturi de servicii moderne de depozitare si transport – (intern si international, in regim de grupaj si full truck).