Shop Manager

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea echipei

- Instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor

- Cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare

- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate

- Monitorizarea resurselor materiale ale punctului de lucru

- Implicarea puternica in activitate pentru realizarea obiectivelor propuse

- Promovarea permanenta a companiei

CERINTE

- Coordonarea unei echipe min 2 ani

- Administrare bugete

- Administrarea resurselor materiale min 2 ani

- Experineta in vanzari min 2 ani

- Cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)

- Studii superioare

- Dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala

- Situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional

BENEFICII OFERITE

- Venituri corelate cu realizarile

- Oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala

- Un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de telecomunicatii