Profesori limba engleza. Profesori initiere in calculator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam:

- profesori de limba engleza cu experienta in predarea pentru copii.
- profesori initiere in utilizarea calculatorului pentru copiii prescolari si scolari clasele I-IV.

CERINTE

PROFESOR DE LIMBA ENGLEZA PENTRU COPIII CU VARSTE INTRE 4 SI 6 ANI:
- o foarte buna cunoastere a limbii straine;
- entuziasm si experienta in predare;
- capacitate de a interactiona cu usurinta si de a stabili relatii amiabile cu cei din jur;
- responsabilitate si punctualitate.

PROFESOR INITIERE IN UTILIZAREA CALCULATORULUI PENTRU COPIII PRESCOLARI SI SCOLARI CLASELE I-IV.:
- persoana comunicativa, responsabila, experienta in lucrul cu copiii (obligatoriu)
- absolventi de liceu/colegiu pedagogic (un plus)
- absolvent al unei facultati de informatica (se accepta si studenti in anii terminali)
- abilitati de lucu cu copiii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu motivant;
- program flexibil;
- atmosfera de lucru placuta si sprijin pedagogic permanent.