Operator site, Valcea

CRONOSOFT MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza si actualizeaza informatii in site folosind interfata de administrare
- raporteaza direct IT Managerului;
- mentine o stransa legatura cu WebDesigner-ul si cu Content Managerul.
- se asigura de respectarea deadline-urilor
- asigura functionarea corecta a instrumentelor de lucru folosite in administrarea site-urilor si a celor folosite in lucrul cu bazele de date existente
- raporteaza imediat orice problema legata de functionarea site-urilor companiei care poate avea repercusiuni asupra desfasurarii activitatii

CERINTE

- abilitare in citirea, scrierea documentelor text
- adaptabilitate in folosirea interfetei de administrare site
- cunostinte MS WORD, MS Excel
- abilitati de comunicare
- abilitati de editare documente tip "word"

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari

Servicii web-marketing si creatie, mentenanta web. Agentie de publicitate.
Majoritatea serviciilor prestate sunt pe baza de contract anual.
Scopul activitatii noastre este cresterea numarului de vizitatori pe siturile clientilor, prin servicii de optimizare si actualizare controlata a informatiilor. Dintre acestea mentionam: consultanta in realizarea situri web, optimizare situri pentru pozitionare superioara in motoarele de cautare, actualizare si monitorizare a randamentului cuvintelor cheie.