Meseriasi pentru finisaje interioare si exterioare,lucrari de zidarie,dulgherie,tencuieli,gresie,faianta,zugraveli,rigips,termoizolatii,fatade,tencuieli decorative,stuco venetian,parchet etc.

STED CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Buni meseriasi, eventual polivalenti in domeniul amenajarilor interioare/exterioare, zugraveli,fatade, termosistem, rigips, instalatii sanitare etc.
- Seriozitate, responsabilitate
- Putere si dorinta de munca
- Interes pentru o colaborare pe termen lung
- Varsta nu este un criteriu de selectie

BENEFICII OFERITE

-program normal, inclusiv sambata (cand este cazul)
-salariu mai mult decat decent, in funtie de calificari, experienta, incepand de la 1200 ron/luna
-prime in functie de proiect si durata
-prime de sarbatori
-concedii platite
-carte de munca
-echipament de lucru si conditii avantajoase de munca
-bonusuri pentru munca in deplasare.

SC STED CONSTRUCT SRL face parte din categoria intreprinderilor mici si mijlocii, avand capital privat integral romanesc. Personalul de executie are o buna pregatire profesionala, este dedicat si implicat, principala sa motivatie fiind insasi satisfactia clientului cu executii de lux la standarde occidentale.Aria noastra de executie este reprezentata de o gama larga de servicii, din domeniul constructiilor civile,amenajari interioare/exterioare, constructii industriale, platforme de drumuri, refacere podete, acoperisuri, mansardari de blocuri.