INGINER TOPOMETRIST/ RM.VALCEA SI TURCENI

DYWIDAG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizare releveu santier si ridicare topografica
- Realizare implantare geometrica si verificarea acesteia
- Verificare intre plan si existent inainte de inceperea lucrarilor
- Realizare planuri post executie
- Realizare masuratori la cererea Inginerului de Proiect

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Geodezie
Experienta in lucrari de ridicare topografica si prelucrare date de minim 3 ani
Disponibilitatea de a se deplasa in interes de serviciu (Turceni, Ramnicu Valcea)
Cunostinte foarte bune de limba engleza (germana constituie avantaj)
Cunostinte foarte bune de operare in MS-Office si AutoCad

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra, de a invata si dezvolta aptitudinile intr-o companie multinationala
- Cursuri de specializare
- Salariu motivant

RUGAM TRIMITETI APLICATIILE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER, CLICK PE STEAGUL ROMANIEI

Inca din anul 1865, brand-ul DYWIDAG reprezenta partenerul Dvs. in toate domeniile de constructii - combinand experienta aproape unica in Germania cu un maxim de incredere si competenta.
DYWIDAG ROMANIA SRL - societate a concernului STRABAG SE - a fost infiintata si activeaza pe piata de constructii din Romania din anul 2004, avand proiecte in derulare de exemplu in: Campulung Muscel, Turceni/Craiova, Ramnicu Valcea, in viitor urmand sa ne extindem in aproape toate zonele din tara.