INGINER CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE

S.C RALUNIC S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
+ studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa;
+ verifica buna executie in conformitate cu normativele in vigoare;
+ intocmeste situatile de lucrari, programele de lucru, necesarul de materiale, procesele verbale;

CERINTE

+ absolvent al unei Universitati Tehnice de Constructii
+ are cunostinte medii de limba engleza.
+ abilitati de lucru cu calculatorul
+ sociabil, ordonat si onest

BENEFICII OFERITE

+ Formare si dezvoltare profesionala la locul de munca;
+ Posibilitati reale de promovare profesionala:
+ Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa experimentata;
+ Pachet salarial motivant
+Telefon + masina de serviciu.

Compania RALUNIC, cu sediul in Ramnicu Valcea, este o firma privata infiintata in anul 1998. Evolutia dinamica a firmei in aceasta perioada a avut ca activitate principala lucrarile de constructii civile si industriale castigandu-si astfel un renume bine meritat intre cele mai importante firme de profil din Ramnicu Valcea si din tara. Desi suntem o firma tanara, in scurt timp am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.
WWW.RALUNIC.RO ralunic_srl@yahoo.com