HR Manager - Ramnicu Valcea

leoHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie din industria FMCG, leoHR recruteaza :

Responsabilitati:
Consultant de business pentru echipa de top si middle management.
Coordoneaza proiectele de managementul resurselor umane.
Este responsabil de planificarea strategica a resurselor umane.
Planifica si controleaza procesul de recrutare in conformitate cu nevoile companiei.
Gestioneaza bugetul de salarii, beneficii si training la nivelul intregii companii.
Propune si deruleaza programe de transformare organizationala in linie cu strategia companiei.
Coordoneaza planul de training si dezvoltare.
Asigura respectarea prevederilor legale in raporturile de munca.
Asigura si controleaza relatiile de afaceri cu furnizorii de servicii din zona resurselor umane.
Răspunde de comunicarea eficientă în cadrul echipelor coordonate şi gestionează situaţiile conflictuale.
Coordoneaza actiunile dedicate resurselor umane cu ocazia unor evenimentele speciale din cadrul companiei.

CERINTE

Studii, atestate, experienta:
Studii Superioare in HR, specializare in Managementul Resurselor Umane reprezinta un avantaj.
Expertize: Coching, Train the Trainers, Consultant.
Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara, avantaj experienta de industrie FMCG, productie.

Competente tehnice:
Cunostinte economice generale
Cunostinte de management
Limba engleza
Consultanta

Competente comportamentale:
Persoana echilibrata, onesta, pozitiva, responsabila, matura profesional, creativa, spirit antreprenorial.

leoHR was born out of a desire to provide adaptable HR solutions for diverse business environments.

leoHR is a new and fresh concept who puts in service for both parties, companies and candidates, its expertise gathered in more than 15 years of human resources multinational consultancy companies and strategic management roles in different national and overseas environments.

leoHR brings a new approach in HR services, coming with a more human touch manner in the search and selection process, soft skills trainings and human resource consultancy. We highly value our customers, both companies and candidates, and our goal is to deliver the high quality services that we’d like to receive from others.

EXCELLENCE … is what we DO !!!

Thank you for visiting www.leoHR.ro for other challenging vacancies