Gestionar depozite de cherestea, bustean si MDF

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ALSON COM TRADING angajeaza o persoana pe postul de Gestionar depozite de cherestea, bustean si MDF in cadrul fabricii de mobila din Bujoreni.

Responsabilitati:

- evidenta si controlul ctelor insotitoare ale marfurilor c intra sau ies din gestiune;
- inventarierea periodica a stocurilor de marfuri existente in depozit;
- organizarea si admnistrarea in conditii optime a spatiului de depozitare;
- aplicarea procedurilor interne de gestiune;
- eliberarea bonurilor pe baza actelor de eliberare etc.

CERINTE

- studii medii;
- experienta in gestionarea depozitelor;
- cunoasterea programului SUMAL.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- tichete de masa;
- transport gratuit;
- bonus de performanta;
- prime de vacanta.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.