Farmacist - Rm. Valcea

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
- Oferirea asistentei de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
- Prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor;
- Informarea permanenta a medicilor cu care colaboreaza farmacia in legatura cu produsele nou aparute.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Certificat de membru;
- Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;
- Orientare catre pacient;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Persoana proactiva.

BENEFICII OFERITE

- garantia corectitudinii contractuale;
- pachet salarial si bonus motivant;
- organizarea de cursuri/ traininguri pentru obtinerea punctajului necesar avizului de libera practica;
- mediu de lucru competitiv;
- pregatire profesionala continua;
- posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei.

Help Net este una dintre cele mai puternice retele de farmacii din Romania, avand 105 farmacii in toata tara si peste 900 de angajati. Angajati pentru care valorile asumate de companie la nivel oficial – optimism, profesionalism, respect, implicare sociala, calitate – sunt un mod de a fi zi de zi. De aceea Help Net este o companie puternic implicata in viata comunitatii, asumandu-si cu usurinta rolul definit prin sloganul “Farmacia unde te simti bine”. Help Net este farmacia unde pacientii primesc cele mai potrivite sfaturi, cele mai utile produse, dar si o un zambet, o incurajare spusa din suflet. O vorba buna, care de multe ori face diferenta.

Daca vrei sa evoluezi permanent ca profesionist si ca om, vino in echipa Help Net si poti fi mai bun, in tot ceea ce faci.
Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro sau pe fax 021 3082634