Economist Rimnicu Vilcea

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini: administrare economica in domeniul constructiilor de drumuri.
- prelucrare documente financiar-contabile
- introducere documente in programul contabil
- urmarire facturare contracte
- urmarire creante de incasat

CERINTE

Experien¿a în acest domeniu de activitate. Dac¿ sunte¿i o persoan¿ de încredere, aprecia¿i munca în echip¿, da¿i dovad¿ de ini¿iativ¿ ¿i ave¿i cuno¿tin¿e solide de limba engleza/german¿ sunteti cadidatul ideal pentru noi.

BENEFICII OFERITE

Noi v¿ oferim preg¿tire intensiv¿, posibilit¿¿i de training intern (soft AS400), ¿ansa de a v¿ dezvolta pe plan profesional, precum ¿i o remunera¿ie pe m¿sura serviciilor Dvs.

Suntem un concern de construc¿ii activ pe plan interna¿ional, cu societ¿¿i în Germania, Belgia, Olanda, Elve¿ia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croa¿ia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, ¿i Rusia, care num¿r¿ ca. 52.000 angaja¿i în întreaga Europ¿.