Director Vanzari - Horezu

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creearea si mentinerea unui portofoliu de clienti
- Aplicarea politicilor companiei si respectarea standardelor de calitate specifice acesteia
- Organizarea activitatii sucursalei si atingerea obiectivelor
- Urmarirea si analiza rezultatelor

CERINTE

- Studii superioare economice
- Experienta in domeniul comercial/vanzari
- Experienta in managementul unui punct de lucru (2-3 ani)
- Cunostine de gestiune economica
- Permis de conducere – categoria B
- Abilitati de conducere si negociere
- Aptitudini de comunicare si socializare

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar si conditii specifice functiei ocupate

Mansoon Outsourcing, Companie de Resurse Umane, cauta pentru clientul sau, lider pe piata europeana in domeniul productiei si comercializarii materialelor de constructii, o persoana care sa intrunesca toate conditiile descrise pentru ocuparea acestui post.
Daca sunteti cu adevarat potrivit, trimiteti aplicatia dumneavoastra.