Director vanzari

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma specializata in comercializarea de profile de aluminiu si accesorii, cu sediul in Bucuresti,
angajeaza Director pentru punctul de lucru din Ramnicu Valcea, cu urmatoarele responsabilitati:
- dezvoltarea pietei;
- coordonare personal;
- stabilirea necesarului si aprovizionarea cu materiale;
- relatia cu actualii si potentialii clienti ;
- vanzari.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic constituie avantaj;
- experienta relevanta in vanzari ( de preferinta in domeniul tamplariei de aluminiu);
- experienta intr-o functie de conducere, coordonare echipa;
- permis de conducere categoria B;
- cunoasterea limbii engleze constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Autoturism;
- Telefon mobil;
- Dupa 3 luni de activitate se ofera bonuri de masa si comision din vanzari.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.