CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul: Consultant pentru produsul special oferit de Raiffeisen Banca pentru Locuinte.
Job part time si/sau full time, in functie de cariera parcursa.
Nu sunt cerute abilitati deosebite, ci doar dorinta de a invata si promova eficient un produs financiar de nivel european.
Responsabilitati: respectarea cerintelor Bancii, invatare produs, promovarea acestuia, construirea, dezvoltarea si conducerea propriului grup de consultanti pe baza unor reguli clare.

CERINTE

Automotivare pentru dezvoltarea unei afaceri proprii si/sau a unei cariere deosebite alaturi de o Banca de nivel european. Seriozitate, dorinta de promovare continua, dorinta de a invata, ambitie, putere de a construi si dezvolta o afacere de succes, aptitudini manageriale, dorinta de a castiga permanent!

BENEFICII OFERITE

cursuri gratuite, materiale promotionale, venituri substantiale, bonusuri, posibilitatea de a-ti construi propria afacere pe baza numelui si a know-how-ului unei Banci de nivel european. Cariera exceptionala, relatii interpersonale deosebite.