Casier

S.C. SERIOUS BET S.R.L. (CASA PARIURILOR)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si validarea tichetelor de pariere in cadrul unuia dintre punctele de lucru (agentii de pariuri) din localitatea Rm. Valcea;
- Inregistrarea imediata, pe casa de marcat, a sumelor incasate de la clienti si emiterea bonurilor fiscale;
- Gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a dosarului cu actele de evidenta contabila primara;
- Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca;
- Informarea clientilor cu privire la regulile de pariere/oferta de pariere/campanii publicitare/produse/bonusuri

CERINTE

- Studii medii
- Disponibilitate pentru lucrul in ture
- Abilitati de calcul matematic
- Abilitati de comunicare; abilitati de organizare
- Responsabilitate; corectitudine

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil;
- Oportunitatea unui loc de munca stabil; forme legale de munca;
- Tichete de masa;
- Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala

S.C. Serious Bet S.R.L. este unul din cei mai importanti organizatori de pariuri sportive din Romania, compania fiind reprezentata la nivel national pe piata pariurilor sportive prin agentiile de pariere Casa Pariurilor.
Misiunea noasta este aceea de a oferi cele mai bune servicii de pariere de pe piata si de a veni permanent in intampinarea nevoilor si dorintelor clientilor nostri.
Vino sa faci si tu parte din aceasta mare echipa (societatea are in prezent peste 700 de salariati), incepandu-ti si/sau consolidandu-ti cariera intr-un mediu provocator, dinamic si motivant.