Broker Asigurari

DESTINE BROKER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intermedieri asigurari

CERINTE

- Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, - Atitudine proactiva si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de specialitate oferite de traineri;
- Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
- Posibilitatea de a promova in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

- venit bazat pe performanta,
- sansa dezvoltarii unei cariere
Ai nevoie de bani? Simti ca poti mai mult? Incearca unul din cele mai bine platite industrii din lume! Nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine. Castig
nelimitat, sistem atractiv de bonusuri, program flexibil, traininguri specializate, cariera, mediu de lucru placut si nu numai. Aplica acum si viata ta se va schimba in bine! Asteptam CV pe adresa de
e-mail arsene_nicolae@yahoo.com sau sa ne contactezi la tel 0746842194