ASISTENT DIRECTOR GENERAL COMPANIE

SC DAMILA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza agenda si corespondenta societatii si a Directorului General;
- reprezinta societatea in relatiile cu institutiile publice (Prefectura, Primarie, Vama etc.);
- organizeaza sedintele, intalnirile in cadrul companiei, pregateste materialele necesare;
- ofera asistenta in organizarea manifestarilor in care este implicata firma;
- organizeaza deplasarile Directorului General (rezervari, transport, documentatie, informatii deplasare).

CERINTE

- Studii superioare ¿ obligatoriu, preferabil juridice;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Rezistenta la ritm rapid de munca, dinamism;
- Responsabilitate;
- Experienta intr-o activitate cu atributii similare minim 2 ani;
- Cunostinte solide Microsoft Office;
- Cunoasterea limbii engleze ¿ nivel avansat ¿ obligatoriu;
- Carnet de conducere categoria B ¿ obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala prin participarea la programe de formare profesionala (programe de instruire deschise si programe ¿in house¿);
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o societate stabila, aflata in plina dezvoltare.

Importanta societate comerciala, cu o cifra de afaceri anuala de peste 30 milioane euro, cauta Asistent Director General.