Angajam personal productie publicitara

Stefany Serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

STEFANY SERV Valcea Productie publicitara - Angajam sau lucram in colaborare, cu personal pentru productie publicitara: constructie casete, decor auto, panouri, aplicare autocolant, personalizari promotionale, etc. si montaj. Canditatul trebuie sa aiba abilitati tehnice si sa stie sa lucreze cu utilaje: tamplari, mecanici auto, mecanica fina, electricieni, etc. Se accepta la proba de lucru, persoane care au indemanare si pot sa invete sa lucreze in acest domeniu. Salariu este motivant, in functie de realizari si experienta.
Cerinte: experienta in domeniu sau abilitati de lucru cu aparatura si utilaje. Carnet conducere cat. B, constituie avantaj.
Relatii la telefon: 0250 738 488
Asteptam CV-ul de prezentare, pe e-mail: office@stefanyserv.ro

CERINTE

Canditatul trebuie sa aiba abilitati tehnice si sa stie sa lucreze cu utilaje: tamplari, mecanici auto, mecanica fina, electricieni, etc.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie publicitara - Ramnicu Valcea
www.stefanyserv.ro