ANGAJAM BUCATAR

E EVENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

• prepararea retetelor specifice conceptului restaurantului
• asigurarea implementarii si mentinerii standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

• experienta relevanta in domeniu, bucatarie traditional romaneasca(italieneasca)
• pasiune pentru gastronomie
• responsabilitate, seriozitate, punctualitate
• implicare, initiativa
• persoana riguroasa in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica
• indemanare, rapiditate, flexibilitate in lucru

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

• pachet salarial motivant, corelat cu performantele
• posibilitatea asigurarii cazarii in interiorul pensiunii
• mediu de lucru tanar si flexibil

DESCRIEREA COMPANIEI:

Situat la 10 km de Brezoi, pe malul stang al Lotrului, Complexul Turistic Valahia este o mare tentatie pentru cei ce doresc sa se rupa de cotidian, pentru cei ce iubesc puritatea naturii si ineditul.
Pentru mai multe detalii poti accesa site-ul pensiunii:
www.pensiuneavalahia.ro

Daca te consideri persoana potrivita, asteptam cu interes CV-ul tau la adresa: pensiunevalahia@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Complex Pensiune Turistica