Agent vanzari directe credite & carduri de credit

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientului cu privire la credit.
- Intocmirea de dosare de credit conforme cu norma(ele) banci(lor) ales(e) si prezentarea acestora persoanei desemnate.
- Organizarea unui portofoliu propriu de clienti.
- Gestionarea bazei de date
- Deplasare in teren, la domiciliul clientului si la bancile partenere
- Prospectarea pietei
- Publicitate

CERINTE

- Persoana cu spirit de echipa, dinamica, dornica de lucru intr-un domeniu nou.
- Capacitatea de a invata si aplica lucruri noi, disciplina, harnicie, o gandire pozitiva, determinare, dorinta de autodepasire.
- Rezistenta la stress, meticulozitate, abilitati de negociere.
- Cazier curat
- Operare PC minim nivel mediu
- Cunostinte solide de matematica elementara
- Obligativitatea participarii la traininguri si intrunirile organizate de firma

BENEFICII OFERITE

- Curs de initiere obligatoriu (calificare) tuturor recrutilor.
- Pachet atractiv de compensatii.