3 X Reprezentant Vanzari - Ramnicu VALCEA - Companie telecomunicatii

Barnett McCall Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa-ti incepi o cariera in domeniul vanzarilor sau in telecomunicatii? In numele clientului nostru, una dintre cele mai mari companii de telecomunicatii, iti oferim aceasta oportunitate.

Responsabilitatile tale vor fi:

- Implicarea directa in procesul de vanzare
- Asigurarea de consultanta clientilor
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti
- Prezentarea si promovarea produselor companiei clientilor
- Efectuarea de schimbari ale conditiilor contractuale la cererea clientului si in conformitate cu toate procedurile companiei
- Urmarirea atingerii targetelor stabilite conform planului de afaceri

CERINTE

- Studii superioare
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Persoana dinamica, orientata catre client
- Experienta anterioara in vanzari sau relatii clienti reprezinta un avantaj
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)
- Cunostinte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari
- telefon mobil
- tichete de masa
- asigurare medicala

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients