MANAGER PRODUCTIE (PRODUSE SPECIALE)

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre cei mai mari jucatori din piata agricola cautam un
MANAGER PRODUCTIE (PRODUSE SPECIALE) - Arges si Buzau care va fi implicat in:

* supravegherea conditionarii si depozitarii cerealelor produse speciale (floarea soarelui, porumb);
* planificarea si coordonarea activitatii de conditionare a cerealelor produse speciale in cele doua statii de conditionare (Arges, Buzau);
* verificarea modului de depozitare si a calitatii procesului de depozitare a produselor speciale;
* controlul activitatii de conditionare a produselor.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* studii de specialitate in domeniul agricol;
* cel putin 2 ani de experienta intr-o baza de conditionare a cerealelor;
* experienta de lucru cu gravitatoare si masini de calibrat pentru porumb si floarea soarelui;
* capacitate de coordonare si planificare a activitatii;
* bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si oferta financiara peste medie.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.