MANAGER FNC CU EXPERIENTA

NEPTUN RIMNIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabileşte reţetele de fabricaţie si le adapteaza pe cele existente in functie de necesar pentru producţia de hrană pentru animale în funcţie de specie, categorie animal, vârstă, etc.;
-Coordonează întreaga activitate a colectivului de personal alocat producţiei de hrană pentru animale.
-Capacitate de a grupa sau categoriza informaţii, lucruri, acţiuni, etc;
-Capacitate de a redacta lucrări şi rapoarte clare şi corecte;
-Capacitate de organizare şi decizie;
-Discernămant şi capacitate de a rezolva problemele;
-Capacitate de prevedere (anticipare) a situaţiilor deosebite;
-Putere de decizie şi asumarea responsabilităţilor;
-Raţionament matematic şi numeric;
Rezistenţă la condiţiile de lucru;
-Loialitate faţă de firmă.

CERINTE

-Studii universitare în domeniul zootehnic sau veterinar;
-Operare PC: Word, Excel, Power-Point, programe de bază de date;
-Experienţă profesională minimum 3 ani într-o poziţie similară;
-Abilităţi de comunicare;
-Atenţie selectivă, concentrată, dar şi distributivă;
-Corectitudine, flexibilizare;
-Echilibru psihic şi emoţional;
-Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Avantaj la relocare, daca este cazul
Pachet salarial atractiv

Companie cu traditie in domeniul prelucrarii carnii, activitate vasta si standarde de calitate deosebite.