Director de magazin, Sef Raion, Casier, Agent Paza, Lucrator Comercial, Manipulant

fidelio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea de personal se face pentru punctele de lucru din: Campulung Moldovenesc,
Moinesti,
Ramnicu Sarat.

DIRECTOR DE MAGAZIN:
- experienta intr-o pozitie similara, minim 1 an;
- studii superioare finalizate (de preferat in domeniul economic);
- experienta in relatia cu clientii;
- atitudine orientata catre client si catre rezultat;
- bune abilitati de comunicare si management a resurselor umane;
- cuno¿tin¿e medii de limba englez¿ si operare PC;

Sef Raion, Casier :
-cel putin studii medii,
- comunicativitate, spirit de echipa, proactivitate.

Agent Paza:
- cel putin studii medii
- atestatul pentru agentul de paza constituie un avantaj.

Luncrator Comercial, Manipulant:
- sa fie ambitios, dinamic, gata sa demonstreze ca este cel mai bun, dornic sa invete lucruri noi, capabil sa lucreze in echipa.

CERINTE

- coordoneaza activitatea magazinului din subordine, sub toate aspectele;
- dezvolta, formeaza, coordoneaza, indruma si motiveaza echipa din subordine;
- planifica supervizarea activitatii, monitorizeaza si gestioneaza stocurile si rulajul acestora, asigura aprovizionarea constanta cu produse, controland zilnic comenzile emise de sefii raioanelor din subordine;
- coordonarea planului de vanzari;
- mentine standardele operationale ale magazinului.

Sef Raion:
- se straduieste sa creasca numarul de clienti satisfacuti, controland si imbunatatind constant calitatea serviciilor oferite acestora;
- se asigura ca reclamatiile si problemele de orice natura sunt rezolvate ¿ntr-o maniera profesionista;
- controlul activitatii de merchandising din cadrul raioanelor;

Casier, Agent Paza, Lucrator Comercial, Manipulant:
In aceste functii inveti zi de zi, conform unui plan de instruire bine intocmit, ce inseamna sa lucrezi in fiecare departament si cum trebuie sa lucrezi. Aceste activitati pot fi invatate si derulate cu multa indemanare atata timp cat exista vointa si dorinta de a persevera. Pe masura ce cunostintele necesare acestor functii sunt asimilate si evaluate exista in continuare posibilitatea promovarii pe scara ierarhica. In paralel cu notiunile tehnice iti poti dezvolta aptitudini de comunicare, lucrul in echipa, capacitatea de luare a unei decizii. Cheia succesului este relatia cu clientul - si anume serviciul de exceptie acordat acestuia. Toate acestea se obtin prin instruirea continua si politici destinate motivarii angajatilor dar si incurajarii lor in atingerea unor performante cat mai inalte.

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana hotarata, care doreste sa invete, sa se afirme si sa faca parte din echipa noastra atunci
- iti asteptam C.V.-ul la adresa de email: cristina.anton@danilux.ro

- te rugam sa specifici pentru ce post si ce oras doresti sa candidezi.

DESCRIEREA FIRMEI

Supermarket