CONSILIER IN COMERT - VANZARI DIRECTE (Cod CVD)

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Corporatie internationala lanseaza proiect de extindere in toate orasele tarii...selectam persoane dinamice, creative, comunicative, dornice de un venit suplimentar in timpul liber...
Experienta non-necesara.

CERINTE

- persoane ambitioase, comunicative, dornice de lucrul in echipa
- perseverente, spontaneitate, volubilitate
- implicare, spirit de organizare
- dornice de avansare pe treptele de cariera
- seriozitate, dorinta de afirmare, implicare
- abnegatie
- perseverenta
- prezenta agreabila
- tinuta business

BENEFICII OFERITE

- Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele ob¿inute
- Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale.
- Training de specialitate si îndrumare profesionala.
- Instruire gratuita (nu este necesara experienta in domeniu).

Existenta companiei pe pla international este strans legata de satisfacerea clientilor sai, carora le ofera o gama variata de produse, ce se adreseaza tuturor categoriilor de varsta. Prin reteaua sa de distributie, care acopera intreg teritoriul Romaniei, compania asigura numerosilor clienti servicii prompte si de calitate.