CONTABIL - RADAUTI

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONTABIL DE GESTIUNE :
-intocmeste si verifica situatiile si rapoartele financiar - contabil la nivel de punct de lucru;
-evidenta contabila a stocurilor;
-inregistreaza si verifica facturi de marfa si avize de transfer;
-verifica jurnalele de vanzare pt sectorul arondat;
-asigura gestionarea operatiunilor de casa conform legislatiei in domeniu;
-operarea zilnica extrase de cont;
-repartizeaza tichetele de masa;
-verifica respectarea plafonului de casa din locatii

CERINTE

-minim studii medii (liceu economic ;postiliceala de contabilitate, sau orice alt curs specific)
-studiile superioare economice constitue un avantaj;
-experienta in domeniu de minim 6 luni constitue un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-tickete de masa;
-posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta;
-bonus loialitate
-rambursarea taxelor de gradinita ale copiilor „Gradinita Proton

Proton Tehnologies are o experienta de 9 ani pe piata romaneasca in materie de telecom,fiind unul din principalii parteneri VODAFONE si unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata GSM din Romania. Inca de la inceput viziunea noastra a fost sa ajungem lideri pe piata de GSM din Romania prin calitate ,dinamism si perseverenta.Ne-am impus ca obiectiv in fiecare an dezvoltarea firmei alaturi de dezvoltarea personala a angjatilor,urmarind cresterea numarului de magazine astfel sa fim cat mai aproape de clientii nostri carora le oferim o experienta de retail deosebita, servicii complete si profesionale.