ANGAJAM INGINER CONSTRUCTOR

SC UNIVEGA CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea si coordonarea activitatii echipei de muncitori;
- Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;

CERINTE

- studii superioare profil constructii;
- disponibilitate la program prelungit;
- carnet de conducere categoria B;
- expert în operare PC (Word, Excel);
- cunostinte de utilizare a programelor de deviz
- cunostinte solide in analiza si calculul devizelor de constructii - constituie avantaj;
- capacitate de concentrare si atentie la detalii
- abilitati de coordonare foarte buna a echipei de muncitori

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare a carierei in functie de performantele obtinute.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii