Senior Assistant - Aprovizionare mancare & bauturi - Qatar

Asociatia Echipa Omenirii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza, coordoneaza si administreaza activitatile cluburilor in ceea ce priveste aprovizionarea cu mancarea si bauturi.Furnizeaza toate informatiile necesare bunei desfasurari a activitatii cluburilor, pregateste bugetele si se asigura de respectarea contractelor cluburilor. Este responsabil pentru crearea unui mediu de lucru profesionist pentru angajati si se asigura ca oaspetii se pot bucura de excelentele facilitati de relaxare oferite de cluburi.
Supervizeaza si coordoneaza folosirea centrului de conferinte pentru companii.
Supervizeaza si coordoneaza implementarea contractelor de catering pentru cluburi.

CERINTE

Diploma sau experienta de minim 5 ani in activitatea de coordonare a aprovizionarii cu mancare si bautura intr-un hotel.Cunostinte in stabilirea bugetelor si previzionarilor, managementul aprovizionarii cu mancare si bautura, controlul costurilor si despre normele de igiena.
b. Experienta prin training la locul de munca
c. Abilitati excelente de comunicare in limba engleza.
d. Permis de conducere
e. Varsta 25 - 45 de ani

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe 3 ani;
- cazare, transport, asigurare de viata si accident, alte facilitati si beneficii
- posibilitate de calatorie cu familia
- salariu fix

Asociatie non-profit ce actioneaza in domeniul incluziunii sociale a categoriilor defavorizate.