Receptionera clinica veterinara, Qatar

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si inregistrarea rezervarilor;
- Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;
- Evidenta clientilor;
- Asigurarea de informatii generale pentru client;
- Preluarea corespondentei sosita pe adresa clinicii;
- Preluarea apelurilor telefonice.

CERINTE

- Experienta semnificativa pe un post similar;
- Foarte bune cunostinte de operare pe calculator;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Transport si cazare asigurate;
Pentru candidatura, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de mail recrutare (at) Petrolvalves. ro.
Pentru mai multe informatii intrati pe site-ul companiei (www . petrolvalves . ro).

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.