Personal Restaurant/Hotel

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de stat din Qatar, cauta sa angajeze personal calificat, motivat si dinamic pentru Proiectul KATARA din Qatar.
KATARA este un proiect amplu in capitala Qatar-ului, DOHA, conceput in special pentru turistii straini care viziteaza tara in interes turistic si de afaceri. Este un proiect care va reuni bucatari, arte si maiestrii din diferite tari ale lumii, gazduind pe o zona intinsa restaurante cu specific din intreaga lume si livratori de alimente, situandu-se in top la organizari de festivaluri de muzica internationala, arta si cultura, pe tot parcursul anului.

Posturile disponibile:

-6 posturi Receptioner, experienta 3-5 ani in hoteluri/restaurante;
-7 posturi Chelner sef/ Chelnerita sefa, 5-8 ani experienta , bune cunostine in deservirea si promovarea produselor alimentare precum si in serviciul de formare a personalului ;
-12 posturi Chelner/Chelnerita, 3-5 ani experienta in restaurante/hoteluri;
-10 posturi Barman, 3-5 ani experienta in restaurante/hoteluri;
-10 posturi Chelner asistent/Chelnerita asistenta, 3-5 ani experienta in restaurante/hoteluri;
-10 posturi Casiere, 3-5 ani experienta in restaurante/hoteluri, experienta in contabilitate si sistem computerizat.
-4 posturi Secretara, 3-5 ani experienta in restaurante/heteluri, cu experienta in functii de secretariat, bune cunostinte de limba engleza.

CERINTE

limba engleza

Selectia candidatilor se face pe baza de Cv, urmata de interviu la sediul nostru din Bucuresti.
Cv-ul se timite in limba engleza.

BENEFICII OFERITE

In afara de salariul lunar, beneficiile suplimentare sunt:

cazare , transport, uniforme, servicii de spalatorie, servicii medicale, masa asigurata, 30 zile concediu/an, al 13-lea salariu, si alte beneficii in conditiile prevazute de reglementarile aplicabile in Qatar.

Asteptam aplicatiile dumneavoastra.