PERSONAL HOTELIER pentru QATAR

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lant HOTELIER, cu hoteluri de 5, 6 si 7* din QATAR, ce se vor deschide pana in luna iunie, selecteaza URGENT PERSONAL:

1) OSPATARITE (10 posturi):
- femei cu varsta intre 18-30 ani;
- salariul: 450-500 USD;

2) GUEST SERVICE (4 posturi):
- femei si barbati cu varsta intre 20-35 ani;

3) RECEPTIONERE (5 posturi):
- femei cu varsta intre 20-35 ani;
- salariul: 500 USD;

4) FRONT DESK SUPERVISOR (3 posturi):
- femei si barbati cu varsta intre 20-36 ani;
- salariul: 650 USD;

5) SALES EXPERT (2 posturi):
- barbati cu varsta intre 23-35 ani;
- salariul: 600 USD;

6) MARKETING EXPERT (2 posturi):

7) MASSAGE THERAPIST (5 posturi):
- barbati cu varsta intre 20-35 ani;
- salariul: 600 USD.

CERINTE

- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- se cere experienta corespunzatoare pe o perioada de 1-2 ani;
- diploma corespunzatoare constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica;
- sa aiba un aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire sau transfer (dupa 1 an, in functie de performante sale, angajatul are posibilitatea de a se transfera la un alt hotel, din Qatar sau chiar de pe teritoriul Europei, din cadrul aceluiasi lant hotelier);
- se ofera training pe o perioada de 3 luni (timp in care salarizarea va fi intre 450-650 USD);
- dupa cele 3 luni de pregatire salariul se va modifica (va creste in functie de performantele angajatului);
- viza de munca se asigura GRATUIT de catre angajator (aceasta viza nu este transferabila catre un alt angajator - permite candidatului de a lucra numai pentru aceasta companie);
- cazarea GRATUITA (intr-un complex rezidential dotat cu piscina, sala de gimnastica, etc.)
- 3 mese/zi GRATUITE;
- biletul de avion asigurat GRATUIT de catre angajator;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.