ASISTENTE MEDICALE - DOHA

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTE MEDICALE - ORTOPEDIE si MEDICINA SPORTIVA - Spital in Doha capitala Qatarului.
In parteneriat exclusiv ai unuia dintre cele mai moderne spitale din Doha, care ofera conditii deosebite din punct de vedere profesional cat si financiar.

CERINTE

- Absolvirea scolii sanitare postliceale cu o durata de 3 ani sau a liceului sanitar;
- Experienta profesionala de minim 3 ani in ORTOPEDIE si/sau MEDICINA SPORTIVA;
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Durata contractului: minimum 2 ani
Program de lucru: 48 ore/sapatamana
- Salariu: intre $2.000 - $4.000 (dolari americani) / luna, in functie de experienta si abilitati;
- Alte beneficii suplimentare:
a) Cazare asigurata fara costuri;
b) Asigurare Medicala;
c) Bilet de avion asigurat de angajator;
d) Costul vizei suportat de angajator;
e) Transport asigurat de la locul de munca si invers.

KI Recruitment este o companie cu capital si management britanic care isi desfasoara activitatea in Romania, oferind servicii de recrutare la standarde internationale pentru persoanele in cautarea unui loc de munca.