operator filetare

Rumagol srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatile vor fi integrate intr-o echipa de 14 persoane gestionate de un supervizor al echipei;
- Program de lucru: 07:00 - 15:00;
- Training intern asigurat de specialisti din cadrul grupului;
- Prelucrare operatii simple de gaurire si filetare, ajustare;

CERINTE

- Studii medii (liceu, scoala tehnica, scoala profesionala);
- Cunostinte de limba engleza prezinta un avantaj;
- Experienta anterioara, de preferat ca lacatus montator, confectioner structuri metalice, tamplar, sudor, prelucrator metale feroase si neferoase prin aschiere si/sau eformare plastica;
- Experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice reprezinta un avantaj;
- Abilitati de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat, etc.;
- Usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare;
- Dexteritate

BENEFICII OFERITE

- Salariu avantajos;
- Tichete de masa;
- Transport asigurat din Brasov, Prejmer sau Lunca Calnicului;
- Asigurarea instruirii membrilor echipei;

Productie de componente auto (produse obtinute prin deformare plastica la rece a otelului), prelucrari mecanice pe CNC.