Personal hotelier

SC LIBERTY PROMOTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- om intretinere ( instalator cu experienta ), salariu incepand cu 1000 RON, proba de lucru;

-ospatari cu experienta ( varsta obligatorie 25 de ani ), salariu incepand cu 1200 RON, se lucreaza o saptamana cu o saptamana liber, proba de lucru;

-bucatari cu experienta si ajutori de bucatari, se negociaza salariu dupa proba de lucru;

-barman - nu necesita multa experienta, salariu incepand cu 1000 RON, se lucreaza o saptamana cu o saptamana liber

-cameriste ( cu calificare si experienta ), salariu incepand cu 1200 RON ( varsta obligatorie 25 de ani ), se lucreaza o saptamana cu o saptamana, proba de lucru

-femei la vase / curatenie in bucatarie ( salariu incepand cu 750 RON ), se lucreaza o saptamana cu o saptamana liber, proba de lucru

CERINTE

-experienta / calificare, in functie de postul pentru care optati

BENEFICII OFERITE

-mese pentru personal
-posibilitate cazare
-decontare transport

Complex hotelier Eden, localizat in Predeal, zona Cioplea, desfasoara activitate hoteliera ( servicii cazare, servicii masa si servicii conferinte ).