confectionera/croitoreasa/masinista

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Croitorese/confectionere/masiniste cu min 1 an experienta pe masini de cusut industriale

Cautam persoane mature, responsabile, cu putere de munca pentru a lucra in cadrul unei fabrici de confectii in Portugalia.

Se ofera:
- contracte pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire
- perioada de proba 30 de zile
- salariu incepand cu 800 euro/luna + bonusuri/beneficii la prelungirea contractului
- cazarea este oferita de angajator

Costurile programului:
- 400 euro taxa de mediere/ se achita la semnarea contractului
- costul biletului de avion bucuresti - lisabona aprox 100 - 150 de euro
- * fiecare candidat acceptat in cadrul programului trebuie sa aiba asupra sa min 200 euro/bani de buzunar la plecarea in portugalia

CERINTE

- experienta in croitorie pe masini de cusut industriale min 1 an
- limba engleza nivel incepator/mediu
- limba portugheza avantaj

BENEFICII OFERITE

- 800 euro/luna
- bonusuri, beneficii dupa primul contract
- cazarea asigurata de angajator