Sudor argon

S.C. BILGA PREST S.RL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ARGON, MIG-MAG, WIG, TIG
-Sectoarele de activitate: industriale si rezidential.
- Lucrari executate: scari pentru interior si scari pentru exterior, scari elicoidale, scari pe vang, scari din inox, scari industriale, balustrade din inox, balustrade din fier forjat, balustrade din aluminiu, balustrade din metal, garduri din metal, garduri cu elemente de fier forjat, copertine pe structura din inox si metal cu policarbonat,
- Scari industriale zincate sau din inox pentru industria alimentara, balustrade industriale, balustrade zincate, instalatii industriale, instalatii de frig, reparatii utilaje.
- Confectii metalice si confectii inox.

CERINTE

- Studii medii
-CALIFICARE Argon Autorizare ISCIR 141;

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
- Bonificatii;

Activitatea principala a firmei este confectionarea de structuri metalice iar activitatile secundare constau in solutii integrate pentru instalatii electrice si climatizare, instalatii sanitare si iluminat urban. Societatea dispune de intreaga gama de echipamente necesara executiilor lucrarilor ce se incadreaza in normele nationale si internationale de calitate