SEF ECHIPA PRODUCTIE

QUATTRO PAVIMENTE TEHNICE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Coordonarea si organizarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei planificate;
•Asigurarea si respectarea procesului tehnologic in vederea realizarii si mentinerii la standarde inalte a calitatii produselor executate;
•Intocmirea zilnica si saptamanala a rapoartelor de productie;
•Asigura intocmirea, evidenta si controlul gestiunii stocurilor în baza documentelor de intrare / iesire;
•Raspunde de depozitarea in conditii optime a stocurilor si organizarea logistica eficienta a depozitului;
•Coordonarea, supravegherea si instruirea angajatilor din subordine;
•Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca, a situatiilor de urgenta si masurile de aplicare a acestora;

CERINTE

•Cautam o persoana cu atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, spirit de echipa;
•Experienta pe post/in productie minim 1 an;
•Studii tehnice;
•Competente organizatorice si analitice, atentie sporita la detalii;
•Cunostinte Ms Office(EXCEL) - nivel mediu;
•Limba Italiana/engleza - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Fabrica este situata pe Sos. de Centura, nr.103, Popesti-Leordeni, Ilfov (zona sector 4, Bucuresti) - se asigura transport zilnic!
•Pachet salarial motivant, fisa bonusare performante;
•Posibilitati reale de dezvoltare si avansare profesionala;

S.C. QUATTRO PAVIMENTE TEHNICE S.R.L., creata in anul 2005, este primul producator de pardoseli suprainaltate destinate spatiilor tehnice (birouri, sali de conferinte, spitale, institutii de invatamant, etc.) din Romania si din Sud-Estul Europei.