Reprezentat Vanzari Ceramica

SC Proiect Mozaic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea obiectivelor de vanzari
Promovarea produselor companiei
Identificarea nevoilor clientilor si prezentarea solutiilor optime
Consolidarea relatiei cu clientii existenti si identificarea de noi clienti
Identificarea oportunitatilor de dezvoltare de noi produse/modele
Efectuarea activitatilor de vanzare, de servicii suport pre si post vanzare;

CERINTE

Experienta de minim 3 ani pe o pozitie de vanzari B2B
Experienta in industria materialelor de constructii, amenajari interioare si design interior constituie un avantaj
Foarte bune abilitati de negociere si vanzare
Capacitate de organizare si planificare a activitatii
Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate, responsabilitate, dinamism
Bune abilitati de lucru in echipa, comunicare si relationare
Gandire pozitiva, optimism, incredere in fortele proprii
Interes pentru aspectul social al afacerii
Impartasirea valorilor companiei
Abilitati de operare PC: Word, Excel, Internet, E-mail
Permis auto cat.B cu experienta
Cunoasterea limbii engleze si italiana constituie un advantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus pentru depasire target vanzari/incasari, conform obiectivelor stabilite
Masina de serviciu
Instruire/formare profesionala

Fabrica de mozaic realizează mozaic ceramic din gresie şi faianţă, de diferite dimensiuni, culori şi forme, la o calitate superioară, fiind dotată cu utilaje italiene de ultimă generație, configurate pentru o capacitate de producție de 4500 mp de mozaic pe lună.