Lacatus confectii metalice

SC VALMIX STEEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
-Lacatus-confectioner mobilier inox, .
-Realizeaza lucrări de lacatuserie adaptate la specificul produselor realizate de SC VALMIX STEEL SRL
-Efectuare de operatii simple de gaurire, filetare, ajustare, etansare,
-Operatii de montaj mecanic ,
-Experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice,
-Intelegere desene tehnice de ansamblu si cunostinte de asamblare diverse instalatii,
-Usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare
- Se cauta persoana serioasa, dispusa sa invete si sa se specializeze la locul de munca,

CERINTE

Experienta de minim 2 ani in domeniu;
Cel putin scoala profesionala
Cunostinte de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat, prezinta avantaj
Abilitati de manufacturier
Abilităţi de lucru în echipă, abilitati de comunicare si relationare;
Spirit de observatie, stabilitate si mobilitate a atentiei.

BENEFICII OFERITE

Noi oferim;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Posibilitatea construirii unei cariere stabile intr-un mediu profesionist;
Pachet salarial atract

Valmix Steel este o societate specializata in producerea de utilaje si instalatii pentru industria alimentara: ciocolata, carne,peste, in special pentru procesarea laptelui, in producerea de utilaje din domeniul farmaceutic si al produselor cosmetice, Realizam orice tip de constructie metalica,pentru diverse ramuri industriale.

Infiintata in 2007, avand o echipa cu o experienta de peste 15 ani, Valmix Steel s-a impus rapid pe piata specialistilor, punctele noastre forte fiind:
• seriozitate in respectarea caietelor de sarcini si a planurilor de lucru
• respectarea termenelor de predare a lucrarilor
• respectarea standardelor de executie si a normelor europene de igiena
• calitatea lucrarilor prin folosirea tehnologiilor adecvate si a materialelor corespunzatoare
• satisfacerea cerintelor clientilor prin intelegerea dezideratelor acestora

Lucrarile noastre se evidentiaza prin respectarea stricta a caietelor de sarcini precum si prin adaptabilitatea conforma cu tendintele moderne aparute an de an. Acordand o atentie deosebita detaliilor si utilizand materiale conforme cu standardele de calitate UE, ne ofera o calitate deosebita si durabilitate in lucrarile executate. Utilajele si echipamentele din dotare, ne permit realizarea oricarei lucrari cu grad mare de complexitate, la preturi competitive.