Inginer electrotehnist

S.C. BILGA PREST S.RL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigură suport de specialitate în cadrul activităţilor de ofertare şi proiectare
-Asigură suport de specialitate echipei responsabile cu mentenanţa utilajelor de producţie ;
-Participă în mod activ şi practic în procesul de productie, în strânsă legătură cu atelierul de producţie

CERINTE

Disponibilitate la deplasari, dexteritate in munca practica, spirit de echipa.
Punctualitate, seriozitate, capacitate de autoperfectionare.
Permis de conducere categoria B prezinta un avantaj
Studii superioare tehnice cu specializare în electrotehnică/electronică ;
Experienţă minim 3 ani în domeniu ;
Cunoştinţe de limbă engleză ;
Înclinaţii către activităţi practice ;
Gândire analitică ;
Disponibilitate de dezvoltare profesională în domeniul automatizărilor;

BENEFICII OFERITE

-CV-URILE VOR FI DEPUSE LA URMATOAREA ADRESA DE E-MAIL :comercial@bilgaprest.ro
-relatii suplimentare pot fi obtinute la numarul de tel . :0756.029.932
--Un mediu de lucru placut, o echipa de lucru agreabila
-Posibilitate de avansare in timp

Activitatea principala a firmei este confectionarea de structuri metalice iar activitatile secundare constau in solutii integrate pentru instalatii electrice si climatizare, instalatii sanitare si iluminat urban. Societatea dispune de intreaga gama de echipamente necesara executiilor lucrarilor ce se incadreaza in normele nationale si internationale de calitate