Consultant Vanzari

Lumineco SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Pentru consolidarea echipei noastre din Romania cautam pentru Zona Bucuresti o persoana convingatoare din punct de vedere profesional si personal.

Sarcinile dumneavoastra :
• In cadrul activitatii dvs. extindeti zona de vanzari existenta si dobinditi noi clienti activi.
• Sinteti responsabil in a oferi consultanta optima clientilor in echipa de lucru cu Serviciul Intern , precum si cu tehnicienii de aplicatie din domeniu.
• Cunostinte minime in domeniul luminotehnic
• Observarea si analizarea produselor pe piata..
Competentele dvs.:
• Candidatul ideal (m/f) este profesionist si cunoaste toate pricipiile unei vanzari.
• Activitatea dvs. este orientata catre client si servicii acordate clientului prin abilitatea si puterea dvs. de convingere si negociere, initiativa si responsabilitate.
• Aveti spirit de echipa si doriti sa acumulati experienta.
• Cunostinte IT ( word, excel, office )
• Sunteti dispus sa calatoriti in tara .
• Desi limba dvs.materna este romana, aveti bune cunostinte de limba engleza sau rusa, ultima fiind optionala
Oferta noastra:
• Va oferim posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional, precum si educatie continua in centrul nostru de instruire.
• Salariul atractiv.
• Investim in viitorul dvs. financiar.

CERINTE

Carnet auto B;
Optional cunostinte tehnice despre domeniul iluminotehnic;
Limba engleza mediu, avansat.
Optional limba rusa.