Specjalista ds. obsługi klienta z j. rumuńskim

TIM Call Center

14-09-2010 | EXPIRA LA 20-09-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę telefoniczną i mailową programu lojalnościowego dla firm z terenu Rumunii z branży IT. Miejsce pracy: Polska - Warszawa

CERINTE

- Biegła znajomość języka rumuńskiego
- Umiejętności interpersonalne i komunikatywność
- Komunikatywna znajomość języka polskiego
- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

BENEFICII OFERITE

- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie kwartalne
- Możliwość rozwoju i awansu
- Udział w międzynarodowym projekcie
- System szkoleń
- Pracę od zaraz w centrum Warszawy

DESCRIEREA FIRMEI

TIM Call Center started its business activity in 2003 and it belongs to the leading group of the call and contact center companies in Poland. Currently, TIM Call Center has 135 telemarketing positions supported by an IT infrastructure, equipped with advanced contact center solutions such as Avaya and Cisco, tools for work automation, such as ACD and IVR, as well as work efficiency boosting Predictive Dialing System (PDS). Our team consists of a group of highly qualified and properly trained consultants and we are distinguished by a large number of telemarketing and customer service specialists and native speakers.