IT specialist

Come&Stay

Job expirat

RESPONSABILITATI

Come& Stay - firma internationala specializata in marketing online - realizeaza campanii cu acoperire mondiala prin email si sms pentru cele mai mari marci de pe piata.

Datorita dezvoltarii intense a firmei si extinderii biroului din Poznan ( Polonia), cautam angajati pentru postul de specialist IT.

Responsabilitati:
Crearea si administrarea campaniilor publicitare prin internet:

- pregatirea mesajelor publicitare

- operatii asupra bazelor de date

- teste si optimizarea campaniei

- trimiterea campaniilor

CERINTE

- cunoasterea limbii franceze

- cunostinte HTML, Php, MySQL, JavaScript...

Cunoasterea altor limbi straine si studiile superioare (sau experienta similara) in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- conditii optime de lucru in filiala polona a firmei franceze Come&Stay cu 14 filiale in toata lumea;

- contract de munca pe termen nedeterminat dupa prima luna de proba;

- training

-contributie la fortificarea pozitiei de lider a firmei in Europa de Vest si expansiunea pe piete noi.