Coordonator logistica, transport international-Polonia

LKK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cautarea unor noi clienti,
- planificarea transportului, pe baza comenzilor primite,
- optimizarea costurilor de transport,
- atenție la calitatea aprovizionarii,
- permanent contact cu soferii firmei,
- pregatirea ofertelor,

CERINTE

- studii superioare sau in ultimul an de studii ,
- experienta in domeniu sau cunoasterea industriei TSL reprezinta un avantaj,
- cunoasterea limbii germane eluent, atat scris cat si oral,
-capacitatea de a lua decizii potrivite,
- aptitudini de comunicare, planificare si negociere,
- capacitatea de a lucra sub presiune intr-un mediu care se schimbă rapid,

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv, adecvat efectelor,
- după o evaluare pozitiva a perioadei de proba, contract de munca,
- posibilitate de cazare,
- ajutor in relocare,
- un bun loc de munca intr-o companie moderna,,
- atmosfera prietenoasa intr-un mediu de lucru profesional,
- oportunitate de dezvoltare pe piata internationala.

Data de începere estimată: de discutat
Persoanele interesate de oferta de mai sus, va rugam sa trimiteai CV-ul in limba germana (sau engleza) la adresa praca@lkk.pl cu nota TSL

LKK este o agentie poloneza de recrutari care opereaza in intreaga lume. Scopul este acela de a gasi candidatul ideal astfel incat compania si candidatul sa se potriveasca ca doua jumatati perfecte de mar. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.lkk.pl