Angajam consultant vanzari

Big Brands Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se ocupa de tot ceea ce implica relaţia cu clientul (prezentări, întâlniri, propuneri, rapoarte, contracte, comenzi, supervizarea activitatii departamentului de montaj: calitatea execuţiei, necesare, livrări etc)
• Răspunde de asigurarea maximei profitabilitati pentru companie in contracte sau comenzi.
• Are obligaţia de a menţine si dezvolta relaţiile cu clienţii existenţi si trebuie sa manifeste un spirit pro-activ.
• Are obligaţia de a urmării evoluţia clienţilor si de a aduce la cunostinta conducerii orice situaţii deosebite ( întârzierii la plata, orientarea clienţilor către un alt furnizor etc).
• Răspunde de bunul mers al lucrărilor si are obligaţia de a preîntâmpina nemulţumirile si reacţiile negative ale clienţilor prin buna cunoaştere a acestora

CERINTE

Experienta in vanzari.
Nivel avansat limba rusa si limba engleza

Big Brands Group este o companie poloneza cu sediul in Varsovia.
Obiectul de activitate al companiei este vanzarea si cumpararea de produse din segmentul bunurilor de larg consum.